Home

Ciągnik Uczta sugerować celkové pořadí světového poháru v ve skocích na lyžích Rewolucyjny szeroki Różnica

SP skoky na lyžích Bischofshofen 2022 ✔️ program, výsledky | BetArena.cz

SP skoky na lyžích Titisee Neustadt 2022 ✔️ program, výsledky | BetArena.cz

Polský skokan Kubacki se výhrou v Titisee opevnil na čele Světového poháru  - iDNES.cz
Polský skokan Kubacki se výhrou v Titisee opevnil na čele Světového poháru - iDNES.cz

SP skoky na lyžích Ruka 2022 live ▷ program ✔️ výsledky | BetArena.cz

Světový pohár ve skocích na lyžích nebude, nejsou peníze | Liberec

SP skokanů skončil "remízou", vítězem je přesto Freund, Koudelka sedmý -  Deník.cz
SP skokanů skončil "remízou", vítězem je přesto Freund, Koudelka sedmý - Deník.cz

Silvestrovské turné skokanek na lyžích vyhrála Rakušanka Pinkelnigová -  Sport.cz
Silvestrovské turné skokanek na lyžích vyhrála Rakušanka Pinkelnigová - Sport.cz

Další polský triumf na Turné. V Innsbrucku zvítězil Stoch a posunul se do  čela celkového pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další polský triumf na Turné. V Innsbrucku zvítězil Stoch a posunul se do čela celkového pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kalendář sezóny 2021/2022: skokany na lyžích čekají ZOH, MS v letech na  lyžích a nabitý program SP | Skoky na lyžích
Kalendář sezóny 2021/2022: skokany na lyžích čekají ZOH, MS v letech na lyžích a nabitý program SP | Skoky na lyžích

MS klasické lyžování 2023 Planica ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Skokané na lyžích startují sezonu. A je u toho znovu i 47letý veterán  Kasai! - Premiumsports
Skokané na lyžích startují sezonu. A je u toho znovu i 47letý veterán Kasai! - Premiumsports

Čtyři depresivní grafy. Český skok na lyžích zažívá nejhlubší krizi v  historii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čtyři depresivní grafy. Český skok na lyžích zažívá nejhlubší krizi v historii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

skoky.net – skoky na lyžích

České překvapení v Sapporu: Matura vybojoval nečekané zlato ve Světovém  poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)
České překvapení v Sapporu: Matura vybojoval nečekané zlato ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)

SP skoky na lyžích 2022/2023 dnes: program, kalendář ☀️ | BetArena.cz

Světový pohár ve skocích na lyžích – Wikipedie

Startuje Světový pohár ve skocích na lyžích: Poláci pod českým vedením |  Skylink TV Magazín
Startuje Světový pohár ve skocích na lyžích: Poláci pod českým vedením | Skylink TV Magazín

Skokani jsou i po devátém závodě SP bez bodů. Koudelka obsadil 34. místo -  iDNES.cz
Skokani jsou i po devátém závodě SP bez bodů. Koudelka obsadil 34. místo - iDNES.cz

Medaile z MS či olympiády a rekonstrukce mamuta v Harrachově. Čeští skokani  mají velké cíle - Aktuálně.cz
Medaile z MS či olympiády a rekonstrukce mamuta v Harrachově. Čeští skokani mají velké cíle - Aktuálně.cz

Skoky na lyžích aneb od estetiky k véčku | Český olympijský tým

Nejlepší poolympijský skok ve SP předvedl Kraft. Koudelka i Polášek  nebodovali – ČT sport – Česká televize
Nejlepší poolympijský skok ve SP předvedl Kraft. Koudelka i Polášek nebodovali – ČT sport – Česká televize

Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod, Češi skončili v kvalifikaci -  iDNES.cz
Skokan Kubacki vyhrál ve Wisle i druhý závod, Češi skončili v kvalifikaci - iDNES.cz

Skokan Kobajaši ovládl i Světový pohár v letech, v Planici vylepšil rekord  můstku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skokan Kobajaši ovládl i Světový pohár v letech, v Planici vylepšil rekord můstku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Hlava desítku neudržel, druhý závod v Harrachově ovládl Němec Freitag -  iDNES.cz
Hlava desítku neudržel, druhý závod v Harrachově ovládl Němec Freitag - iDNES.cz