MS v rapid a bleskovém šachu « Šachový svaz České republiky

Soutěže / Turnaje – 3. stránka – Krajský šachový svaz Vysočina

Vysočina zná své krajské přeborníky v rapid šachu mládeže do 16 let |  Vysočina-news.cz
Vysočina zná své krajské přeborníky v rapid šachu mládeže do 16 let | Vysočina-news.cz

Liberec hostil celostátní kolo šachových turnajů. Titul Mistr ČR v  bleskovém šachu a Pohár ČR v rapid šachu patří družstvu z Turnova | Obecné  informace | Liberecký kraj
Liberec hostil celostátní kolo šachových turnajů. Titul Mistr ČR v bleskovém šachu a Pohár ČR v rapid šachu patří družstvu z Turnova | Obecné informace | Liberecký kraj

Češi mají nový šachový zázrak. Sedmiletý Jiří Bouška vyhrál mistrovství  světa v rapidu | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Češi mají nový šachový zázrak. Sedmiletý Jiří Bouška vyhrál mistrovství světa v rapidu | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Že se šachy hrají s rozvahou? To ano, ale u rapid šachu musíte myslet  rychle - Nymburský deník
Že se šachy hrají s rozvahou? To ano, ale u rapid šachu musíte myslet rychle - Nymburský deník

O brankovického krále. Turnaj v rapid šachu se vydařil Kristýně Dorazilové  - Vyškovský deník
O brankovického krále. Turnaj v rapid šachu se vydařil Kristýně Dorazilové - Vyškovský deník

Magnus Carlsen obhájil titul mistra světa, vyzyvatele Caruanu porazil v rapid  šachu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Magnus Carlsen obhájil titul mistra světa, vyzyvatele Caruanu porazil v rapid šachu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

šachy Archivy | Vysočina-news.cz

Mistrovství ČR v šachu rapid 2022 | Český deaflympijský výbor

Navara na titul v bleskovém šachu navázal stříbrem v rapidu - Sport.cz

Mistrovství České republiky v rapid šachu mládeže - Šachový klub 64 Plzeň

Finále Grand Prix ČR v rapid šachu « Šachový svaz České republiky

Jak dopadlo letošní Mistrovství ČR v rapid šachu juniorů? « Šachový svaz  České republiky
Jak dopadlo letošní Mistrovství ČR v rapid šachu juniorů? « Šachový svaz České republiky

MČR v rapid šachu TP 2022 – Český PARA sport

Šachy: Lindores Abbey Rapid Challenge 2020 - program, výsledky | BetArena.cz

Školní online mistrovství Evropy v rapid šachu 2021 « Šachový svaz České  republiky
Školní online mistrovství Evropy v rapid šachu 2021 « Šachový svaz České republiky

ŠACHY – Pohár generálů Srstky a Přikryla | Komunitní centrum pro válečné  veterány
ŠACHY – Pohár generálů Srstky a Přikryla | Komunitní centrum pro válečné veterány

Navara byl na Czech Open nejlepším domácím hráčem v rapid šachu – ČT sport  – Česká televize
Navara byl na Czech Open nejlepším domácím hráčem v rapid šachu – ČT sport – Česká televize

Zpráva o Uzavřeném krajském přeboru mládeže v rapid šachu | Jihomoravský  šachový svaz
Zpráva o Uzavřeném krajském přeboru mládeže v rapid šachu | Jihomoravský šachový svaz

LIBEREC Open, rapid 2022 – Šachový klub Česká Lípa

Mistrovství České republiky v rapid šachu se konalo v Turnově - Naše  Pojizeří
Mistrovství České republiky v rapid šachu se konalo v Turnově - Naše Pojizeří

MS v rapid šachu 2018 - přímý přenos z 1. dne, komentuje GM Štěpán Žilka -  YouTube
MS v rapid šachu 2018 - přímý přenos z 1. dne, komentuje GM Štěpán Žilka - YouTube

Šachisté se utkají na turnaji v rapid šachu - Město Turnov

Mikulášský šachový turnaj 4. turnaj VC ŠSLK v rapid šachu mládeže – Šachový  klub Česká Lípa
Mikulášský šachový turnaj 4. turnaj VC ŠSLK v rapid šachu mládeže – Šachový klub Česká Lípa