Home

Miejsce urodzenia Dramat Zanieczyszczony naiste tennise organisatsioon koniec Braterstwo stojak

TÄNA | Kontaveit kohtub Roomas maailma 78. reketiga | Tennis | ERR

Women's Tennis Association - Wikipedia

KOLUMN ⟩ Kontaveidi teine koht maailma edetabelis ütleb naiste tennise  kohta nii mõndagi
KOLUMN ⟩ Kontaveidi teine koht maailma edetabelis ütleb naiste tennise kohta nii mõndagi

Naiste tennise valitseja krooniti USA lahtiste tšempioniks

Euroopa Liit nõuab Hiinalt tõendeid Peng Shuai turvalisuse kohta | Tennis |  ERR
Euroopa Liit nõuab Hiinalt tõendeid Peng Shuai turvalisuse kohta | Tennis | ERR

Tennise Eesti meistrivõistluste avapäeval suuri üllatusi ei sündinud |  Tennis | ERR
Tennise Eesti meistrivõistluste avapäeval suuri üllatusi ei sündinud | Tennis | ERR

Kapitel Open – Eesti Tennise Liit

Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150  000 euroga | Kultuuriministeerium
Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150 000 euroga | Kultuuriministeerium

Kontaveit ja Zopp langesid edetabelis | Tennis | ERR

Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17  servimurret!
Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17 servimurret!

Kontaveit võitis maailma 48. reketi vastu ühe seti, kuid kaotas matši |  Tennis | ERR
Kontaveit võitis maailma 48. reketi vastu ühe seti, kuid kaotas matši | Tennis | ERR

Naiste tennise äsjane esireket vallandas treeneri | Tennis | ERR

Naiste tennise valitseja kasutas võidukõnes võimalust Ukrainale toetust  avaldada
Naiste tennise valitseja kasutas võidukõnes võimalust Ukrainale toetust avaldada

WTA uuendas brändi ning lihtsustas turniirikategooriaid – TENNISNET.EE

TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat,  millest lihtsurelikud võivad vaid unistada
TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat, millest lihtsurelikud võivad vaid unistada

Tallinn korraldab sügisel ikkagi WTA turniiri | Tennis | ERR

Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi -  Delfi Sport
Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi - Delfi Sport